Úspěšné realizace

Naše práce nás baví a není lepší odměnou, než spokojený zákazník. V této sekci nabízíme ukázku úspěšných realizací u našich zákazníků. Inspirujte se a přesvědčte se, že vůně nepatří jen na toalety.


Pobyt v nemocnici v každém z nás obecně vyvolává různé emoce. Vzpomínky bývají spíše nepříjemné, mnohdy spojené s nemocí samotnou. Proto jsme již delší dobu uvažovali o tom, jak bychom mohli čas strávený v nemocnici pacientům zpříjemnit. Ve spolupráci s firmou LORIKA CZ jsme nakonec odstartovali projekt “voňavá nemocnice”. V průběhu všech fází jednání jsme se vždy setkali s milým a profesionálním přístupem, termíny dodávek byly rychlé. Za více jak 10 měsíců používání vůní na našich odděleních (chirurgie, TRN, LDN, lékárna, recepce) mohu potvrdit jednoznačně pozitivní vliv nejen na pacienty, ale především společné prostory nemocnice zůstávají čisté a svěží. Myslím, že vůně jsou příjemnou změnou jak pro stálý zdravotnický personál, tak i pro návštěvníky nemocnice.
Ing. Markéta Smutná, PR Manager .

Více informací o projektu

Zubní ordinace BellaDENTE s.r.o.
Opava

Dlouho jsme vybírali tu správnou vůni do naší ordinace a čekárny. Naši představu a očekávání splnily osvěžovače SpringAir s jejich širokou škálou vůní. Příjemně provoní celý prostor. Oceňujeme na nich také nastavitelnost času a intenzitu vůně. Osvěžovače SpringAir přispěly k vyššímu komfortu nejen pacientů, ale také zaměstanců. Zároveň nám pomáhají zdolávat letitý mýtus, že u lékaře je cítit většinou zápach z desinfekce. Lidé se rádi vracejí tam, kde to voní. Děkujeme společnosti LORIKA CZ s.r.o. za inspiraci pro vůně BABY POWDER, jejich vstřícnost a těšíme se na dlouhodobou spolupráci.
MUDr. Zdeněk Micek ml., majitel.

Fabrika hotel
Humpolec

Ráda bych jménem Fabrika hotelu vyjádřila poděkování za zajištění osvěžovačů vzduchu SpringAir. Vše bylo profesionálně zařízeno, od prvotní poptávky, přes celkovou komunikaci i konečné dodání. Věřím, že pokud i v budoucnu budu z Vaší nabídky cokoliv potřebovat, tak se na Vás opět ráda obrátím. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
Zuzana Randon
Manažer kvality služeb a provozu

Divadlo Kladno s.r.o.
Kladno

Se zakoupenými osvěžovači  SpringAir mini jsme spokojeni. Vyhovuje nám, že se dá nastavit čas a intenzita vůně. Vůní SpringAir  je široký sortiment, takže si vybere určitě každý. Příjemné vůně zaznamenali naši zaměstnanci i diváci. Děkuji za Vaše poradenství a vstřícnost.
Jarmila Krejzová, produkční divadla

TESCOMA s.r.o.

S vůněmi a osvěžovači SpringAir jsme velmi spokojeni. Tyto vůně příjemně zapůsobily nejen na naše zaměstnance, ale dokonce i na samotného pana majitele. V naší společnosti jsou oblíbené vůně BREEZE a MUSK, avšak nabídka vůní je široká a proto neustále zkoušíme vůně nové.  Jedná se o nejlepší způsob provonění, který jsme dosud vyzkoušeli.
Petr Irein, zástupce vedoucího provozu

FREESCALE Semiconductor ČR

Všetky vŏne SpringAir sú krásne, ale nás najviac zaujala Romance, ktorú sme si napokon aj zvolili do priestoru recepcie. Zamestnanci si ju obľúbili a návštevníci sú príjemne prekvapení prevoňaným priestorom. Sme maximálne spokojní.
Ing. Lucia Jančoková, recepční